Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych: ul. Paderewskiego 15, 26.600 Radom

Nowe KONTO: Bank PKO Spółka Akcyjna 41 1240 3259 1111 0011 0504 4388

Konferencje i szkolenia / Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu

Konferencje i szkolenia OIPIP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,
Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych kontynuuje organizację certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta.

Tak liczny udział w szkoleniach z cyklu "Opieka w domu pacjenta" to również Państwa zasługa, ponieważ uczestnicy często o szkoleniu dowiadywali się właśnie z Państwa stron internetowych i maili - pięknie dziękujemy za współpracę!

Zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach personel pielęgniarski z Państwa Izby - żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń - prosimy o przekazanie informacji o najbliższych szkoleniach:

  • 18.08.2022 godz. 18:00 - Wypalenie zawodowe w opiece ( Prowadząca: Marta Różycka)
  • 29.09.2022 godz. 18:00 - Wyzwania w codziennej opiece - higiena, pielęgnacja, trudne zachowania (Prowadzący: mgr Iwona Przybyło - pielęgniarka, mgr Leszek Guga - psycholog)

Szkolenia są bezpłatne
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem:

https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowane-szkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIU:
Wspieranie zdrowia psychicznego dzieci oraz
pierwsza pomoc psychologiczna dla rodzin
uchodźczych z najmłodszymi dziećmi

Szczegóły 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

 

już 22 marca rozpoczynamy kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów. Od początku program realizowany jest pod patronatem honorowym Pani Prezes Zofii Małas i we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych.

 

Poniżej przesyłamy mailing z zaproszeniem Prezes Zofii Małas na pierwsze z cyklu wydarzenie, które odbędzie się już za tydzień 22 marca 2022 roku. Zachęcamy też do udostępniania nagrania, które dostępne jest pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=Y-F0mZv_IkA bezpośrednio na Państwa profilach w mediach społecznościowych.

 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.oplr2022.ptlr.org 

 

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarium "NOWOTWORY W PRAKTYCE PIELĘGNIARSKIEJ".


Szkolenie odbędzie się w dniu 17 marca br. o godzinie 18.00.
 
Bezpośrednia rejestracja na stronie https://apo-web-17-03-2022.konfeo.com/pl/groups
Powyższe wydarzenie jest certyfikowane. Szczegóły i program w załączeniu.
 
Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można pod adresem: www.programedukacjionkologicznej.pl
 
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji,
Katarzyna Kowalska i Ewa Podymniak

PRIMOPRO Sp. z o. o. Sp. K.
Organizator
Programu Edukacji Onkologicznej

Strona internetowa PEO:
www.programedukacjionkologicznej.pl
Facebook PEO:
https://www.facebook.com/ProgramEdukacjiOnkologicznej/
Facebook Grupa zamknięta Akademii Pielęgniarstwa Onkologicznego:
https://www.facebook.com/groups/peo.apo/

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Szanowni Państwo

Zarząd PSPP serdecznie zaprasza na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową
PIELĘGNIARSTWO PEDIATRYCZNE - NOWE WYZWANIA,
która odbędzie się w dniach 20-21 czerwiec 2022 roku w Hotelu Willa Port
w Ostródzie.


Osoby chętne do podzielenia się swoimi osiągnięciami zawodowymi, innowatorskimi metodami pracy, czy analizą przeprowadzonych badań proszone są              o nadsyłanie tematów wystąpienia wraz ze streszczeniem na adres mailowy – pspp@pspp.eu do dnia 15.03.2022 roku – wystąpienia max. do 15 minut.
Tematy swoim zakresem obejmować będą opiekę nad dzieckiem od dnia narodzin do pełnoletności, zarówno w środowisku szpitalnym jak i domowym z uwzględnieniem najnowszych trendów.

Koszt konferencji
Członkowie PSPP – 690,00 zł
Pozostali uczestnicy – 800,00 zł

Formularz zgłoszeniowy i informacje organizacyjne do pobrania ze strony www.pspp.eu


 Zarząd
Polskiego Stowarzyszenia
Pielęgniarek Pediatrycznych

>>>>>>>>>karta zgłoszeniowa<<<<<<<<< - kliknij TUTAJ

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję, że:

  • Administratorami Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom email: orpip@orpip.radom.pl lub listownie na adres: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań wynikających z ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej Dz.U. 2011 nr 174 poz. 1039, ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych Dz. U. 2011 nr 174 poz. 1038 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do wykonania zadań ADO w związku z realizacją ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych Dz.U. 2011 nr 174 poz. 1038 oraz przez okres wymagany przez przepisy prawa.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu.
  • Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z ADO w celu realizacji zadań wynikających z przepisów prawa.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Akceptuję, nie pokazuj więcej