Konferencje i szkolenia OIPIP

Zapraszamy do udziału w szkoleniu e-learning Nowe standardy organizacyjne opieki okołoporodowej 2019 w serwisie www.edukacjapacjenta.pl

 Patronat merytoryczny nad szkoleniem objęło Polskie Towarzystwo Położnych i Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych.

 Szkolenie zostały wpisane do rejestru kursów dokształcających na podstawie Uchwały nr 273/V/R/2019 z dnia 3 kwietnia 2019.  

ZaproszenieWydawnictwo naukowe o profilu medycznym Evereth wspólnie z OIPiP w Radomiu organizuje  IV edycję konferencji naukowo-szkoleniowej "Postępowanie z raną przewlekłą"

Zaproszenie


Szanowni Państwo
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarium GSK (transmisji wykładu na "żywo")

Zakażenia meningokokowe - każdy może  zmniejszyć ryzyko  i poprawić rokowania"

Szczegóły


Szanowni Państwo
Fundacja Pracy i Ochrony Zdrowia Almach organizuje szkolenie pt.
„Prawo dla pielęgniarek i położnych”.
Termin szkolenia 11 – 14 XI 2018
Miejsce szkolenia – Dom Pielęgniarki i Położnej w Tylmanowej – os. Obłaz Wyżny 318
Cena szkolenia 350 zł (w tym 3 noclegi, wyżywienie + wyjazd na baseny termalne)
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres fundacja-almach@gmail.comdo 2 listopada
W tytule maila prosimy wpisać „Zgłoszenie na szkolenie”, a w jego treści ilość uczestników,
ich imiona i nazwiska oraz numer telefonu osoby zgłaszającej.
Szkolenie odbędzie się po zebraniu minimalnej ilości chętnych – 35 osób, o czym zawiadomimy mailowo w pierwszym tygodniu listopada.

Program szkolenia


Szanowni Państwo,
W imieniu Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników
oraz Profesora Mariusza Zimmera z Wrocławia - Przewodniczącego Komitetu Naukowego
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji ZDROWIE KOBIETY – jako problem interdyscyplinarny,
która odbędzie się w dniach 8 – 10 listopada 2018 r. w Hotelu Ibis*** we Wrocławiu.
Szczegółowe informacje, program oraz rejestracja na  stronie internetowej:
 www.agora konferencje.pl


Serdecznie zapraszamy położne i pielęgniarki na
XIV Kongres Pielęgniarek i Położnych nt. WSPÓŁCZESNE PIELĘGNIARSTWO - DYNAMIKA ZMIAN I WEZWANIE DO DZIAŁANIA w Kielcach, 13-15 września 2018 roku.

Szanowni Państwo
Uprzejmie informuję, że Krajowe Centrum ds. AIDS - agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy HHumanitarnej
"Res Humanae"organizuje szkolenie dla pracowników medycznych z zakresu problematyki HIV/AIDS i zakażeń przenoszących drogą płciową.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję, że:

  • Administratorami Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom email: orpip@orpip.radom.pl lub listownie na adres: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań wynikających z ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej Dz.U. 2011 nr 174 poz. 1039, ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych Dz. U. 2011 nr 174 poz. 1038 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do wykonania zadań ADO w związku z realizacją ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych Dz.U. 2011 nr 174 poz. 1038 oraz przez okres wymagany przez przepisy prawa.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu.
  • Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z ADO w celu realizacji zadań wynikających z przepisów prawa.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Akceptuję, nie pokazuj więcej