Współpraca

bip-logo.png

Poniedziałek, 24 Wrzesień 2018 r.
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Liczba odwiedzin 1055201
Bezpłatna wirtualna biblioteka
IBUK libra

Szanowni  Państwo
Informujemy, że od grudnia 2016r. mogą Państwo uzyskać bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra. Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny.
Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek ale również zaawansowaną pracę z tekstem.
Zgodnie z podjętą Uchwałą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Radomiu w 2016 r. w sprawie zawarcia umowy z wydawnictwem o świadczenie usług i udzielenie licencji na dostęp do wirtualnej czytelni dla członków samorządu pielęgniarek i położnych, z powyższej oferty będą Państwo mogli skorzystać składając wniosek o nadanie dostępu do Serwisu IBUK do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Radomiu, której Państwo jesteście członkami.
Procedura nadania kodu PIN:
  1. członek samorządu składa wniosek do OIPiP,
  2. kod PIN zostanie przesyłany osobiście osobie zainteresowanej lub na adres poczty elektronicznej
Instrukcję dodania kodu PIN znajdziesz na stronie www.libra.ibuk.pl
Po uzyskaniu kodu PIN od Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Radomiu należy go uaktywnić w koncie serwisu www.libra.ibuk.pl 
wniosek