Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych: ul. Paderewskiego 15, 26.600 Radom

Nowe KONTO: Bank PKO Spółka Akcyjna 41 1240 3259 1111 0011 0504 4388

Aktualności / Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu

Podziękowania! Drogie Koleżanki/Koledzy!!! Aktualności

Podziękowania! Drogie Koleżanki/Koledzy!!!2020-03-31 10:01:00

Podziękowania!

Drogie Koleżanki/Koledzy

Przyjmijcie ogromne podziękowania za Wasz trud i ogromny wysiłek jaki wkładacie w waszą pracę w tym ostatnim, bardzo trudnym, czasie. Mamy przecież świadomość, że zgodnie z treścią naszego przyrzeczenia  jesteśmy zobowiązani nieść pomoc każdemu człowiekowi w zagrożeniu zdrowia i życia. W obecnych trudnych warunkach rzetelnie i z godnością sprawujecie to posłannictwo. Ryzykujecie swoim życiem i zdrowiem. Ryzyko to jest wpisane
w specyfikę wykonywanego zawodu, choć towarzyszy Wam lęk i strach, to z godnością podejmujecie to wyzwanie. Tysiące Polaków dostrzega wysiłek, podkreśla Wasz trud i zaangażowanie, gdzie w codziennej pracy ryzykujecie  nie tylko własne zdrowie, ale również zdrowie waszych rodzin.

Pamiętajcie, że samorząd cały czas Was wspiera. Uruchomiona została pomoc finansowa dla koleżanek z dodatnim wynikiem COVIT-19, pomoc psychologiczna, a za chwilę ruszy we współpracy z Warszawską Izbą Adwokatów, oraz Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie bezpłatna pomoc prawna. Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych podejmuje również szereg działań, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo w wykonywaniu pracy, w tym bardzo ciężkim okresie epidemii.

Wielki szacunek przekazuję dla pielęgniarek oddziałów  zakaźnych, OIOM, Pogotowia Ratunkowego, czy SOR i wszystkich pozostałych, również w środowisku zamieszkania pacjentów i DPS, gdzie zmagacie się ze skutkami tej strasznej epidemii.

Jesteście Wielkie i to wszystko co robicie nie zostanie zapomniane.

Przekazuję wyrazy szacunku i podziękowania.

z poważaniem,
Małgorzata Sokulska
Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Radomiu

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję, że:

  • Administratorami Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom email: orpip@orpip.radom.pl lub listownie na adres: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Radomiu z siedzibą na ul. Paderewskiego 15, 26-600 Radom;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań wynikających z ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej Dz.U. 2011 nr 174 poz. 1039, ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych Dz. U. 2011 nr 174 poz. 1038 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do wykonania zadań ADO w związku z realizacją ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych Dz.U. 2011 nr 174 poz. 1038 oraz przez okres wymagany przez przepisy prawa.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu.
  • Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z ADO w celu realizacji zadań wynikających z przepisów prawa.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Akceptuję, nie pokazuj więcej